Dr. Selçuk Güney kbbinteraktif-VİTAL sağlık şirketiyle birlikte çalışmaktadır. Hastalarını Hakkı Yeten Caddesi, No:23 deki Vital Fulya Sağlık Kompleksi’ndeki klinik ortamında değerlendirmektedir.

AKILLI BİNA ÖZELLİĞİMİZ

Klinikte gelişmiş endoskopik muayene ekipmanları, sterilizasyon üniteleri dışında, Vital Fulya Sağlık Kompleksine has akıllı bina özellikleri mevcuttur. Vale hizmetinin yanısıra yürüme zorluğu yaşayan hastalar için aracından inmeden aracıyla birlikte kata çıkarma asansörleri, gelişmiş yangın çıkış ve korunma tertibatı, tam deprem dayanıklılığı, özürlü WC vb. mevcuttur.

LABORATUARLARIMIZ

Hastalarımıza bina içerisinde laboratuar hizmeti verilmektedir. Rutin laboratuar hizmetlerinin yanısıra Multipleks PCR Panelleri kullanarak ayrıntılı mikrobiyolojik DNA  çalışması yapabilmekteyiz. Bu yöntemle enfeksiyonlarda Bakteriyet etkenlerin yanında artık Virüs tiplerini de tanımak mümkün hale gelmiştir. Tanı yapabildiğimiz virüsler arasında Solunum yolu patojenleri Influenza A, Influenza B, RSV-A, RSV-B, Rhinovirus, Adenovirus, Influenza A H1 N1, Coronavirus vb… yer almaktadır.

ALERJİ PRICK VE SEROLOJİK TESTLERİ

Laboratuarımızda Alerji deri testi ve  alerji tedavisi de yapmaktayız. Bu amaçla en sık karşılaştığımız 16 allerjen maddeye STALLERGENES firması güvencesinde test kiti uygulanmakta, alerji çıkan maddeye dil altı uygulama ile desensitizasyon tedavisi verilmektedir.

SES TEDAVİSİ (SPEECH THERAPY)

kbbinteraktifVİTALFULYA bünyesinde ses kısıklıkları, konuşma, nefes ve vurgu problemleri, ameliyat sonrası ses terapisi gibi birçok konuda ses terapisi verilmektedir. Bu  dalda opera, Tiyatro ve sanat dünyasında çok önemli hizmetleri olan Çağnur Gürsan birebir eğitimcimiz olarak görev yapmaktadır.

UYKU TESTİ (POLİSOMNOGRAFİ)
Uyku bozukluklarının tanısı ve hastalığın köken aldığı yeri ortaya çıkarmak için bir gece boyunca uyku testi bizim en büyük yardımcımızdır. Bu testle beyin fonksiyonları, kan oksijen saturasyonu, diafram hareketleri gibi birçok fonksiyon uyku sırasında kaydedilir.

Uyku testi yani polisomnografiyi kbbinteraktifVİTALFULYA binasında yapabildiğimiz gibi kişinin tercihine göre ev ortamında da gerçekleştirebiliyoruz. 33 kanallı AASM standartlarına uygun test cihazı ile elde edilen data rapora döküldükten sonra tanı ve tedavi sürecinde bize yol gösteren önemli bir parametre oluşturmaktadır.

Bu Sayfayı Tek Tuşla Paylaşabilirsiniz