Bildirimler
Tümünü temizle

Burun Estetiği Ameliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?


Vital Fulya DRSG-Klinik
(@sguney-mdgmail-com)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderi: 28
Topic starter  

 

Burun küçük bir organ olsa da, burunda estetik bozukluğa neden olan birbiriyle ilişkili birçok yapı mevcuttur. Örneğin tüm burun ideal oranda olmasına rağmen "tip" dediğimiz uç kısmında anormallik olduğunu varsayalım. Bu tip anomaliler de kendi içerisinde büllöz tip, asimetrik kartilaj bozukluğu olan tip, üzerinde lose-areolar tissue nedeniyle kalın ciltli tip... gibi alt parametrelerle ayrı ayrı incelenmesi gereklidir. 

Bunun gibi orta bölümüyle ve arkadaki kemik bölümüyle ilişkili birçok parametre, ayrıca tüm bunların kafa büyüklüğü, yüzün oval veya yassı olmasına, cilt formuna gibi nedenlerle sonsuza yakın varyasyonları düşünerek plan yapılmalıdır - tabi bu kişinin algı anlayışıyla da alakalı bir durumdur, kişi "nasıl olsa" diye düşünüyorsa her ameliyat başarılıdır. 

İşin gerçeği maddi kaygılar ve uygunsuz rekabet anlayışıyla ameliyat ne yazık ki kelimenin tam anlamıyla sıradanlaştırılmıştır. Arz talep kitlesi arasındaki bu tip ilişki sonucunda medyaya yansıyan sorunlar ortaya çıkabilmektedir. 

Ben ameliyatlarımı kendilerine A+ ve B+ gibi kategorize eden hastane ortaklarımla gerçekleştiriyorum. Alet ve ekipman, anestezi tipi bu gibi kurumsal yapısı nispeten gelişmiş hastanelerde tam ve kaliteli şekilde temin ediliyor.

Ameliyat fiyatları hastane fiyatlarının maliyete yansıması nedeniyle geniş bir fiyat skalasında konumlanabiliyor. Standart bir burunda sadece tip plasti veya kısa revizyon ameliyatları 4.500 TL den başlayabiliyor. Bu konuda etik olanı  0555 236 6855 randevu telefonumu kullanarak ücretsiz rinoplasti fiyatlama randevusu alabilirsiniz. Görerek ve karşılıklı ne yapacağımıza karar vererek en doğru fiyatlamayı yapabiliriz.


Alıntı Yap
Paylaş:

Facemedia kelimesinin kullanım hakkı drselcukguney ve bulunduğu siteye aittir. İzinsiz ve kişiye atıf yapılmadan kullanılaması sonucu yasal sorumluluk doğabilir.

Bu Sayfayı Tek Tuşla Paylaşabilirsiniz