Giriş Kısıtlaması Amacı

.

Bu alan ameliyat olmayı planlayan hastalar için tasarlandı. Hasta bilgileri her zaman sır olarak kalacaktır. Ancak korkan, karar vermek için örnek görmek isteyen hastaları da anlayışla karşılamak zorundayız. İyi niyetli olduğuna inandığım yeni hastaları eski hastalarla buluşturmak için bu bölüm tasarlandı.

Şifre kullanarak gireceğiniz galeride benim daha önce ameliyat ettiğim hastaların öncesi sonrası görüntüleri mevcut. Galeriye resim veren hastaların tamamı bu konuda bilgi sahibidir ve yazılı olarak resim paylaşımına sınırsız onay vermiş hastalarımdır.

Ameliyat kararı veren kişilere  tavsiyem başkalarını örnek almak değil, kendi isteklerine, kendilerini daha mutlu edecek konulara odaklanmalarıdır. Kesin kararı vermeden ameliyat olmamaları, istediklerinden emin olduktan sonra bunu doktoruna aktarması önemlidir. Doktoru istenilen değişikliğin yapılmasının ne kadar mümkün olabileceği konusunda hastayı bilgilendirmelidir.

Bunun yanında facemedia sayfamızı da incelemenizi öneririm Bu alanda otomatik kayıt olarak yorum yazma imkanınız da mevcuttur

Bu Sayfayı Tek Tuşla Paylaşabilirsiniz