TEMEL SERVİSLER

BÜYÜK PENCEREDEN AMACIM

YAZAN: Y. DOÇ. DR. SELÇUK GÜNEY


Hatırladığım ilk günden beri düşünmeyi, boş zaman geçirmemek için yoruldukça farklı konuları düşünerek dinlenmeyi amaçladım. Bunu çocuklarıma ve ders verdiğim öğrencilerime benimsetmek için maksimum çabayı harcadım. Düşünce biçimim hep rasyonel ve akılcı olsun diye gayret gösterdim. Türkiye'nin innovasyondan uzak kötü eğitim sistemiyle harcanan insanlarına üzülüyorum. Tıpta da amacım ülke bazında dünyanın gerisinde çalışan zihniyetlerle uğraşmak oldu. Ekiplerin daha verimli olduğunu bildiğim halde, ekip oluşturmayı daha organize soyguna çeviren zihniyet yüzünden hep geçici ekipler kurdum. Çalışma biçimimde obsesif olduğum söylenir ama ben memnunum çünkü başarı ayrıntıyı yakalamaktan geçer.

HAKKIMIZDA

Sağlık hata kabul etmeyen önemli bir hizmet alanıdır. Burada doktor başrol oyuncusu gibi görünse de aslında işler çoğunlukla öyle yürümez. İş yaparken yardımcı olacak personel ve ortam seçimi de önemlidir. Bu amaçla en sağlıklı düzenin oluşması için oldukça özenli bir çalışma yaptığımı düşünüyorum.

Hastalarımı sağlık hizmeti vermek için özel olarak dizayn edilmiş Vital Fulya Plaza'da görüyorum. Burada endovizyon yöntemiyle full muayene imkanı, fleksible nasofaringoskop gibi son teknolojik muayene yöntemlerini kullanıyorum. Özellikle rinoplasti ve yüz işlemleri için hastalarımla online görüntü paylaşarak onların görüşlerini de anında algılama olanağım da mevcut. İşitme kaybı olan hastalara Amplivox 270 odyo cihazıyla bizzat kendim işitme ölçümü ve basınç ölçümü yapabiliyorum. Bu bana hazır yapılıp gelen odiyolojik tetkikten farklı olarak insana bağlı hata şüphelerini minimize etme imkanı veriyor.  

DAHA FAZLA AYRINTI

HASTANE ORTAKLARIM

ameliyat fiyatları (fiyat aralıkları) - merak mı ettiniz?
Bu Sayfayı Tek Tuşla Paylaşabilirsiniz